SOOJUSTRASSID ◦ GAASITRASSID ◦ KATLAMAJAD ◦ KÜTE



AS Magma on alustanud oma tegevust 1991 aasta septembris. Ettevõte tegevuse parendamiseks AS Magma on välja arendanud ja juurutanud ettevõtesisese „Kvaliteedi juhtimissüsteemi“ vastavalt ISO 9001:2015 standardile, „Keskkonna juhtimissüsteemi“ vastavalt ISO14001:2015 standardile ning „Töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi“ vastavalt OHSAS18001:2007 standardile.

Teenused

...


Välisvõrgud

Ehitame soojustrasse eelisoleeritud torude kasutamisega kaasaegse „kanalita“ tehnoloogia järgi.



Sisevõrgud

Ehitame ja remondime välised (maa-alused) ja sisemised drenaaži-, reovee-, sadevee- ja kanalisatsioonitorustikud.



Muu

Paigaldame ja hooldame automatiseeritud soojussõlmed ja katlamajade seadmed. Teenindame küttesüsteemide ja muid mehhanisme.

Meeskond

...
Töötaja Amet Telefon Email
Jevgeni Tšernomorov tegevjuht/ juhatuse liige (+372) 50 50 890 jevgeni@magma.ee
Artur Kravtšenko ehitusdirektor/ juhatuse liige (+372) 53 064 146 artur@magma.ee
Julia Tšernomorova finantsjuht (+372) 51 54 108 julia@magma.ee
Pavel Petrov projektijuht (+372) 52 61 456 pavel@magma.ee
Töötaja Amet Telefon Email
Maksim Ivanov objekitijuht (+372) 53 406 111 maksim@magma.ee
Märt Kuvvas objekitijuht (+372) 53 821 122 mart@magma.ee
Oleg Jefimenko objektijuht (+372) 58 722 273 oleg@magma.ee
Vladimir Martšenko objekitijuht (+372) 56 939 116 vladimir@magma.ee
Töötaja Amet Telefon Email
Marina Trofimova juhatuse assistent (+372) 66 19 402 info@magma.ee
Natalja Dudko raamatupidaja (+372) 58 539 119 natalja@magma.ee
Jelena Vznuzdajeva assistent (+372) 51 973 771 elena@magma.ee
Töötaja Amet Telefon Email
Boris Grachev Ida-Virumaa osakonna juhataja (+372) 53 017 411 boriss@magma.ee
Svetlana Belokopõtova tehniline sekretär/ objektijuht (+372) 50 83 147 kj@magma.ee
Marina Vaino eelarvestaja (+372) 50 24 253 eelarve@magma.ee

Sertifikaadid

...

Kontakt

...

Tallinna osakond


Kohtla-Järve osakond